Osoby, które wybierają się na narty z pewnością powinny pomyśleć o właściwym ubezpieczeniu. Jak jednak znaleźć to najlepsze? I czym różnią się podstawowe oferty?
W większości przypadków jest to po prostu zakres świadczeń, który w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia określa dane towarzystwo. Ranking na naszej stronie powstał dzięki opinii klientów, którzy skorzystali z oferty i ocenili kilka równie ważnych aspektów.

Punkty w niniejszym rankingu zostały przyznane na podstawie oceny poniższych kryteriów:

  1. Proces zakupu
  2. Cena polisy
  3. Zakres ubezpieczenia
  4. Proces likwidacji szkody
  5. Ogólne zadowolenie z usług towarzystwa
  6. Opinie klientów Ubezpieczenia online.pl

Proces zakupu

Niejednokrotnie kupując daną usługę musimy przejść przez szereg formalności, które już na samym początku mogą nas zniechęcić. Nawet najlepszy produkt, którego zakup będzie utrudniony, nie będzie dobrze postrzegany przez klientów. Przy zakupie polisy ważnym jest, aby rzetelnie wypełniając formularz móc nabyć polisę już w kilka minut – nie wychodząc nawet z domu.

Cena polisy

Klienci wybierając polisę bardzo często kierują się jej ceną. Ubezpieczenie traktowane jest jako zbędny wydatek. Wychodzimy z założenia, że nic złego się nie wydarzy, jednak pomimo braku obowiązku i tak ją kupujemy. Najlepsze z punktu widzenia klienta polisy to te, które przy niskiej cenie nadal posiadają szeroki zakres świadczeń.

Zakres ubezpieczenia

Najważniejszym punktem polisy jest jej zakres. Obowiązkowo obejmuje ona ubezpieczenie kosztów leczenia oraz assistance medyczny. Warto jednak rozszerzyć ostatnią opcję i wybrać dodatkowe umowy – ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialności cywilnej, bagażu i sprzętu sportowego.

Proces likwidacji szkody

Aby w pełni ocenić daną polisę musimy z niej skorzystać. Oczywiście wolelibyśmy tego uniknąć, jednak jeżeli dojdzie do nieszczęśliwego wypadku ważne, aby towarzystwo natychmiast zareagowało i podjęło każde możliwe działanie, aby szkodę zlikwidować.

Ogólne zadowolenie z usług towarzystwa

Zadowolenie z usług towarzystwa jest niejako powiązane z poprzednim punktem. Przy korzystaniu z ubezpieczenia najważniejsze jest dla nas, aby w bezproblemowy sposób rozwiązano zaistniały problem. Do tego procesu powinniśmy jeszcze dodać jakość obsługi klienta czy chociażby wizerunek towarzystwa, które w końcowym etapie decydują o tym, czy TU spełniło nasze oczekiwania.

Opinie klientów Ubezpieczeniaonline.pl

Firma Ubezpieczeniaonline.pl nieustannie się rozwija i pragnie dostosować swoją ofertę do potrzeb klientów. Poszczególne opinie decydują między innymi o tym, które produkty znajdują się na pierwszych miejscach rankingów oraz na co powinni zwrócić kolejni klienci.

Ocena wszystkich powyższych punktów pozwoliła na stworzenie zestawienia najlepszych ubezpieczeń narciarskich i wyodrębnienia ich mocnych oraz słabszych stron. Ranking może nam sugerować, którą polisę powinniśmy wybrać, jednak musimy pamiętać, żeby ofertę zawsze sprawdzić pod kątem własnych potrzeb i preferencji.

witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.72 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.72
/ 5.00 sprawdź