AXA Travel Sport

Towarzysto AXA posiada w swojej ofercie dwa warianty TRAVEL i TRAVEL SPORT, które różnią się możliwością ubezpieczenia aktywności sportowej. Tylko w wersji SPORT wszyscy Ubezpieczeni są objęci ochroną w zakresie amatorskiego uprawiania sportów letnich i zimowych oraz istnieje możliwość rozszerzenia ochrony, jeśli np. uprawiamy sporty zawodowo lub zamierzamy uprawiać sporty wysokiego ryzyka. Jeśli zamierzamy uprawiać jazdę na nartach po muldach, skoki narciarskie lub heliskiing powinniśmy pomyśleć również o dodatkowej opcji ubezpieczenia obowiązującego przy ubezpieczeniu sportów ekstremalnych.

Polisa TRAVEL SPORT dostępna jest w kilku wariantach (XSmall, Small, Medium, Large, XLarge), w zależności od sumy ubezpieczenia.  Wszystkie warianty obejmują koszty leczenia (w zależności od wersji od 10.000 do 50.000 euro), w tym koszty ratownictwa (5.000 euro we wszystkich wariantach), ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW, od 2.000 euro do 4.000 euro) i bagażu. Opcjonalnie w każdym wariancie można wykupić ubezpieczenie odpowiedzialność cywilnej w związku z uprawianiem sportu oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego.

W pakietach Large i XLarge jest również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym (OC, 50.000 euro niezależnie do wariantu ubezpieczenia).


Ubezpieczyciel uprzedza, że w razie zdarzenia należy skontaktować się z Centrum Alarmowym najpóźniej w ciągu 24 godzin. To jest warunkiem uzyskania pomocy oraz pokrycia prze ubezpieczyciela kosztów leczenia.

Natomiast szkodę należy zgłosić w ciągu 7 dni od powrotu do kraju. Do wniosku, dostępnego na stronie internetowej, należy dołączyć całą dokumentację medyczną wraz z oryginalnymi rachunkami i innymi załącznikami wymaganymi przez ubezpieczyciela.

Numer Centrum Alarmowego:
tel. +48 22 575 90 80 (czynne 24 h)
 

UWAGA! Numer telefonu centrum alarmowego oraz numer polisy należy mieć zawsze przy sobie!
To ułatwi ubezpieczonemu kontakt z Centrum Alarmowym, a jeśli ubezpieczony będzie nieprzytomny, będą to mogły zrobić służby ratownicze.

Najlepiej w tym celu:

1.Zapisać oba numery na kartce i włożyć do dokumentów
2. oraz zapisać oba numery w telefonie komórkowym.

Załączniki:
  1. OWU AXA Travel
  2. Obowiązki informacyjne AXA TUiR S.A.
  3. Formularz odstąpienia od umowy ubezpieczenia
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.72 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.72
/ 5.00 sprawdź