Poradnik: Jak wyrobić EKUZ?

Jak wyrobić EKUZ?

Wyjeżdżając na narty lub snowboard do któregokolwiek z państw europejskich warto zaopatrzyć się w Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) wydawaną bezpłatnie przez NFZ. W oparciu o ten dokument Polakowi za granicą przysługuje dostęp do opieki medycznej w ramach publicznej służby zdrowia.

Więcej

Poradnik: Co narciarz powinien wiedzieć o ubezpieczeniu

Co narciarz powinien wiedzieć o ubezpieczeniu

Wykupienie polisy ubezpieczeniowej na wyjazd to dopiero początek. By ubezpieczenie zapewniło nam rzeczywistą ochronę powinniśmy wiedzieć, jak zachować się w razie wypadku i znać swoje obowiązki, wynikające z umowy ubezpieczenia. Tylko wówczas do minimum ograniczymy zarówno stres wynikający ze zdarzenia.

Więcej

Poradnik: Koszty akcji ratowniczej w górach obciążają narciarza

Koszty akcji ratowniczej w górach obciążają narciarza

W większości krajów, w których narciarzom i snowboardzistom gwarantuje się znakomite warunki do uprawiania białego szaleństwa, w razie wypadku poszkodowany pokrywa koszty akcji poszukiwawczej i ratowniczej. Udający się na zagraniczne stoki powinni więc zaopatrzyć się w odpowiednią polisę, inaczej przyjdzie im uregulować z własnej kieszeni naprawdę słony rachunek.

Więcej

Poradnik: Narty i snowboard - przeczytaj zanim wyjedziesz...

Narty i snowboard - przeczytaj zanim wyjedziesz...

Zimowe szaleństwo stwarza również ryzyko wypadków i kontuzji. Niestety, statystyki pokazują, że co roku turyści ulegają wielu wypadkom na górskich stokach. Złudzenie, że na nartach carvingowych może się nauczyć jeździć każdy i to w kilka dni, a także brak wyobraźni, nadmierna prędkość, i coraz większa liczba osób uprawiających sporty zimowe – to wszystko bez wątpienia ma wpływ na stale zwiększającą się liczbę osób poszkodowanych.

Więcej

Poradnik: Niezbędnik każdego narciarza i snowboardzisty

Niezbędnik każdego narciarza i snowboardzisty

Pomimo tego, że polisy turystyczne - a więc również na narty czy snowboard - są ubezpieczeniami tanimi i łatwo dostępnymi, nie są ubezpieczeniami prostymi w swojej konstrukcji. Dlatego w poniższym tekście prezentujemy i opisujemy wszelkie elementy, które w ubezpieczeniu wykupywanym przy wyjazdach na narty czy snowboard są niezbędne.

Więcej

Poradnik: Polisa dla narciarzy i snowboardzistów

Polisa dla narciarzy i snowboardzistów

Polska, Czechy, Słowacja, Alpy... Niezależnie od wybranego kierunku, powinniśmy pamiętać o ubezpieczeniu. Co powinna zawierać polisa na narty lub snowboard? Przeczytaj co oznaczają skróty "KL", "NW" czy "OC". Nie ryzykuj wyjazdu bez odpowiedniej ochrony - dowiedz się, co może Cię spotkać na stoku...

Więcej

1 2 3 4 5 6 7 8
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.72 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.72
/ 5.00 sprawdź