Poradnik: Nietrzeźwy nie wjedzie na stok i nie otrzyma odszkodowania

Nietrzeźwy nie wjedzie na stok i nie otrzyma odszkodowania

W warunkach ubezpieczenia polis narciarskich znaleźć można zapis o brzmieniu: „Odpowiedzialność Ubezpieczyciela nie obejmuje kosztów leczenia i pomocy w podróży, które powstały z tytułu lub w następstwie alkoholizmu lub zdarzeń związanych bezpośrednio lub pośrednio z pozostawaniem pod wpływem alkoholu”.

Więcej

Poradnik: Młodzi narciarze na stoku tylko w kaskach

Młodzi narciarze na stoku tylko w kaskach

Każdego roku rośnie liczba wypadków na stokach. To nie tylko kwestia popularności narciarstwa w Polsce, przyciągającego coraz szersze rzesze miłośników białego szaleństwa, ale również braku umiejętności i niefrasobliwości. Oczywiście cieszy, że - co pokazują statystyki - coraz więcej narciarzy kupuje polisy.

Więcej

Poradnik: Ubezpieczenie dla najmłodszych narciarzy

Ubezpieczenie dla najmłodszych narciarzy

Najczęściej o ubezpieczeniu narciarskim myśli się w kontekście kosztów leczenia w razie wypadku do jakiego doszło podczas szusowania na stoku za granicą. Wydaje się więc, że jeśli dziecko wyjeżdża na obóz narciarski, albo z rodzicami w polskie góry nie ma potrzeby martwić się o ubezpieczenie. Nic bardziej błędnego!

Więcej

Poradnik: Jazda bez kasku zabroniona

Jazda bez kasku zabroniona

Złamanie przepisu dotyczącego posiadania kasku, przez nieletniego jest równoznaczne z karą finansową, którą obciążeni zostaną opiekunowie nieletnich. Prawo ma podnosić poziom bezpieczeństwa na polskich stokach, choć z pewnością o wiele bardziej pomocna byłoby zmiana mentalności.

Więcej

Poradnik: Narciarze coraz częściej szusują z polisą

Narciarze coraz częściej szusują z polisą

Zarówno narciarze, jak i snowboardziści coraz częściej, w porównaniu do lat poprzednich, ubezpieczają zarówno siebie, jak i sprzęt narciarski oraz bagaż. Koszt polisy nie jest wysoki, to zaledwie kilka, kilkanaście złotych na dzień, a może zaoszczędzić wielu finansowych kłopotów w razie nieszczęśliwego zdarzenia.

Więcej

Poradnik: EKUZ niezbędna narciarzom i snowboardzistom

EKUZ niezbędna narciarzom i snowboardzistom

EKUZ gwarantuje dostęp do bezpłatnej opieki medycznej we wszystkich państwach Unii Europejskiej, a także w Norwegii, Liechtensteinie, Szwajcarii i Islandii. W Polsce uprawnienia do korzystania z publicznej służby zdrowia sprawdzane są za pośrednictwem elektronicznej Weryfikacji Uprawnień Świadczeniobiorców.

Więcej

1 2 3 4 5 6 7 8
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.72 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.72
/ 5.00 sprawdź