Poradnik: Narty latem? Czemu nie - tylko gdzie?

Narty latem? Czemu nie - tylko gdzie?

Upalne miesiące wakacyjnie nie muszą oznaczać przerwy od szaleństwa na stoku. Amatorzy letnich zjazdów muszą się liczyć z faktem wyjazdu w nieco odleglejsze tereny, jednak dla chcącego, nic trudnego. Alpejskie ośrodki narciarskie dzięki wysokiemu położeniu mogą nam zapewnić sprzyjające warunki nawet w sierpniu. Gdzie latem pojeździć na nartach?

Więcej

Poradnik: Ubezpieczenie dla osób z chorobą przewlekłą

Ubezpieczenie dla osób z chorobą przewlekłą

Na pozór choroba przewlekła nie różni się od nagłych chorób czy urazów, oczywiście poza długością trwania. Jednak czynnik ten oraz fakt, że choroba wystąpiła przed wyjazdem stanowi dla TU powód, aby zabezpieczyć się przed zbędnymi kosztami. W przypadku chorób przewlekłych bowiem istnieje większe ryzyko pogorszenia stanu ubezpieczonego i konieczności opłacenia jego leczenia.  

Więcej

Poradnik: Kiedy potrzebujesz ubezpieczenia na narty?

Kiedy potrzebujesz ubezpieczenia na narty?

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że narciarstwo, podobnie jak wiele innych sportów zimowych, niesie pewne ryzyko doznania uszczerbku na zdrowiu. Przed wypadkami możemy chronić nasze ciało za pomocą przeznaczonej specjalnie dla narciarzy odzieży oraz ochronnego kasku.  Warto zadbać również o dodatkowe zabezpieczenie w postaci polisy narciarskiej, która ochroni nas przed skutkami zdarzeń losowych.

Więcej

Poradnik: Jak ubezpieczyć sprzęt narciarski przed kradzieżą?

Jak ubezpieczyć sprzęt narciarski przed kradzieżą?

Mówiąc o ubezpieczeniu turystycznym, mamy zwykle na myśli ochronę zdrowia i życia. Ale poza tego typu zabezpieczeniem możemy także ochronić naszą własność w postaci pieniędzy, bagażu, a także sprzętu sportowego. Ubezpieczyciele oferują odszkodowanie w przypadku zniszczenia, zagubienia lub kradzieży.

Więcej

Poradnik: Jak dopasować ubezpieczenie na narty do swoich potrzeb?

Jak dopasować ubezpieczenie na narty do swoich potrzeb?

Gdy szukamy ochrony na czas wyjazdu na narty, powinniśmy zastanowić się, co może być nam potrzebne na takim urlopie. Po przemyśleniu naszych zamierzeń, możemy skorzystać z kalkulatora, który pozwoli nam poznać oferty różnych towarzystw bez konieczności wychodzenia z domu.

Więcej

Poradnik: Co powinno zawierać najlepsze ubezpieczenie narciarskie?

Co powinno zawierać najlepsze ubezpieczenie narciarskie?

Jazda na nartach to jeden z najbardziej kontuzyjnych i nieprzewidywalnych sportów zimowych. Nigdy nie wiadomo, co wydarzy się na stoku. Nie zawsze jesteśmy w stanie zareagować na czas, żeby zapobiec niechcianym wypadkom. Dlatego zakup ubezpieczenia narciarskiego przed wyjazdem na urlop wydaje się być konieczny. Jaką więc polisę wybrać, aby odpowiednio nas chroniła?

Więcej

1 2 3 4 5 6 7 8
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.72 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.72
/ 5.00 sprawdź