Poradnik: O czym pamiętać przed pierwszym wyjazdem na narty?

O czym pamiętać przed pierwszym wyjazdem na narty?

Każdy pierwszy raz wiąże się z pewnymi obawami. Dotyczy to także wyjazdów na narty. Nie wiedząc czego się spodziewać, zastanawiamy się czy sobie poradzimy i czy strach nas nie przerośnie. Zanim wyjedziemy musimy zadbać o kilka spraw.

Więcej

Poradnik: Trudna decyzja: narty czy deska?

Trudna decyzja: narty czy deska?

Pierwszy raz na stoku oznacza konieczność wyboru: narty czy deska? Jest to najważniejsze pytanie nurtujące każdego, kto postanowił zadebiutować w zimowych sportach. Na to, co wybierzemy wpływ ma kilka aspektów, między innymi uwarunkowania zdrowotne, satysfakcja ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

Więcej

Poradnik: Narciarskie przypadki, czyli o bezpieczeństwie na stoku

Narciarskie przypadki, czyli o bezpieczeństwie na stoku

Po spakowaniu deski czy nart oraz wybraniu miejsca docelowego podróży warto zastanowić się nad kwestiami, które wymagają nie tylko dobrego planowania wypadu na narty, ale także odnoszą się do wyobraźni i odpowiedzialności. Odpowiednie, czyli bezpieczne zachowanie na stoku to klucz do udanej wyprawy.

Więcej

Poradnik: Europejskie szusowanie - przegląd tras narciarskich

Europejskie szusowanie - przegląd tras narciarskich

Lubimy zimowe szaleństwo na stoku i chcemy zwiedzać nowe miejsca. Do jakich ośrodków w Europie warto wybrać się w tym celu? Które państwa i kurorty zapewnią nam najwięcej satysfakcji? Oto kilka propozycji, z których każdy fan zimowych atrakcji wybierze coś dla siebie.

Więcej

Poradnik: Alpejski klimat zachęcający nas do narciarskiego wyjazdu

Alpejski klimat zachęcający nas do narciarskiego wyjazdu

Wraz z pierwszym śniegiem pojawiają obawy Polaków. Jedni mają nadzieję, że nie utrudni nam codziennych czynności, inni natomiast nie mogą się doczekać wielkich połaci, które zapewnią możliwości do uprawiania sportów zimowych. Nie martwią się tym jednak osoby, które na swój narciarski „wypoczynek” chcą się udać za granicę. Alpejskie ośrodki narciarskie z pewnością nie sprawią zawodu odwiedzającym.

Więcej

Poradnik: Narty w Polsce czy za granicą? Który kierunek obrać?

Narty w Polsce czy za granicą? Który kierunek obrać?

Narciarstwo zyskuje w Polsce coraz większą rzeszę wielbicieli. W zimowe miesiące stoki pokryje gruba warstwa śniegu i zapełnią się narciarzami oraz snowboardzistami. Należeć będą do nich Ci, którzy postanowili zaryzykować po raz pierwszy oraz Ci, dla których narciarstwo jest pasją już od wielu lat.

Więcej

1 2 3 4 5 6 7 8
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.72 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.72
/ 5.00 sprawdź