Poradnik: Koszty ratownictwa - sprawdź czy są zawarte w Twojej polisie

Koszty ratownictwa - sprawdź czy są zawarte w Twojej polisie

Wyjeżdżając na narty musisz liczyć się ze wszystkimi prawdopodobnymi zdarzeniami, które mogą wystąpić na stoku. Upadki, zderzenia, kontuzje, skręcenia i złamania to tylko część z niebezpieczeństw, które na Ciebie czyhają. Czasem konieczne okazują się nawet poszukiwania i ratownictwo górskie.

Więcej

Poradnik: Początek sezonu - jak się przygotować do wyjazdu?

Początek sezonu - jak się przygotować do wyjazdu?

Początek zimy cieszy każdego kto choć raz spędził czas na stoku narciarskim. Oznacza bowiem możliwość szusowania po ośnieżonych terenach i doskonalenia swoich umiejętności narciarskich. Jeżeli w tym roku również wybierasz się w góry, sprawdź jak powinieneś się przygotować do najbliższego sezonu, także od strony finansowej – posiadając ubezpieczenie na narty.

Więcej

Poradnik: Gdzie i w jaki sposób mogę wyrobić kartę EKUZ?

Gdzie i w jaki sposób mogę wyrobić kartę EKUZ?

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego upoważnia każdego ubezpieczonego w Narodowym Funduszu Zdrowia Polaka do skorzystania z opieki medycznej poza granicami kraju, ale jedynie w sytuacjach, gdy taka pomoc jest konieczna. Zatem gdzie i w jaki sposób można wyrobić EKUZ?

Więcej

Poradnik: Jakie ubezpieczenie wybrać przed wyjazdem na narty lub snowboard?

Jakie ubezpieczenie wybrać przed wyjazdem na narty lub snowboard?

Każdy, kto chociaż raz był na stoku zdaje sobie sprawę jak ryzykownym sportem jest narciarstwo i snowboard, ale również ile przyjemności potrafi sprawić. Uprawianie tak kolizyjnych dyscyplin powinno być odpowiednio zabezpieczone. Dzięki polisie narciarskiej możemy uchronić się przed kosztami niezbędnej pomocy medycznej oraz na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń.

Więcej

Poradnik: Wyjeżdżam w góry. Jakie ubezpieczenie turystyczne będzie potrzebne?

Wyjeżdżam w góry. Jakie ubezpieczenie turystyczne będzie potrzebne?

Każdego roku stoki narciarskie zapełniają się narciarzami i snowboardzistami. Zwolennicy zimowych sportów chętnie odwiedzają zarówno polskie, jak i alpejskie kurorty. Musimy pamiętać, że podczas zjazdów może dojść do poważnych wypadków, a dla zabezpieczenia swoich finansów warto zadbać o polisę narciarską.

Więcej

Poradnik: Polisa narciarska dla narciarzy i snowboardzistów

Polisa narciarska dla narciarzy i snowboardzistów

Ubezpieczenie narciarskie jest formą tradycyjnego ubezpieczenia turystycznego, które uwzględnia uprawianie sportów zimowych. Dla towarzystwa jest to czynnik, który znacznie podnosi ryzyko nieszczęśliwych wypadków. Aby móc, w razie takiej sytuacji otrzymać odszkodowanie, koniecznie musimy wybrać odpowiednią polisę.

Więcej

1 2 3 4 5 6 7 8
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.72 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.72
/ 5.00 sprawdź