Ubezpieczenie narciarskie online

Ubezpieczenie na narty nie jest obowiązkiem narciarza, jednak każdy, kto wybiera się na stok bez niego, popełnia duży błąd. Nie musimy uświadamiać Was, że narciarstwo jest bardzo ryzykownym sportem, w którym nie trudno o kontuzje. Przekonamy jednak, dlaczego warto kupić ubezpieczenie narciarskie online.
ubezpieczenie narciarskie online

Jeżeli chodzi o ubezpieczenie narciarskie online oferta jest bardzo szeroka. Wręcz nawet szersza niż u stacjonarnych agentów, którzy nie mają możliwości sprzedaży pewnych polis. Niektóre z nich są dostępne wyłącznie przez internet, dlatego coraz więcej osób szuka ubezpieczenia narciarskiego online.

Ubezpieczenie narciarskie online – koszt

Zasadniczo ceny nie różnią się, niezależnie od tego, gdzie kupujemy polisę. Jest ona odgórnie narzucona przez towarzystwo. W dobie internetu można jednak liczyć na częste kampanie promocyjne, dzięki którym to właśnie w sieci pojawiają się obniżki składek za ubezpieczenie turystyczne. Internetowo działają niemalże wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe, co wiąże się z dużą konkurencją, a dla klienta możliwością wyboru.

Porównaj ubezpieczenia

Mając na myśli ubezpieczenie narciarskie online koszt takiej polisy wcale nie musi być wysoki w porównaniu z pozostałymi wydatkami związanymi z wyjazdem. Poniżej przedstawiamy porównanie cen ubezpieczenia na tygodniowy wyjazd do Słowacji, uwzględniający amatorskie uprawianie sportów oraz obejmujący koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków i odpowiedzialność cywilną.

Towarzystwo Szczegóły ubezpieczenia Jedna osoba Dwie osoby Rodzina 2+1
Allianz KL: 100 tys. zł
NNW: 30 tys. zł
OC: 100 tys. zł
133,70 zł 267,40 zł 401,10 zł
Aviva KL: 100 tys. zł
NNW: 30 tys. zł
OC: 100 tys. zł
71 zł 143 zł 164 zł
AXA KL: 50 tys. €
NNW: 4 tys. €
OC: 50 tys. €
91,36 zł 182,71 zł 210,58 zł
Europa KL: 40 tys. €
NNW: 5 tys. €
OC: 100 tys. €
136,26 zł 272,52 zł 408,78 zł
Signal Iduna KL: 50 tys. €
NNW: 30 tys. zł
OC: 60 tys. €
61,46 zł
76,82 zł
122,92 zł
153,64 zł
174,56 zł
218,21 zł
Warta KL: 120 tys. zł
NNW: 30 tys. zł
OC: 100 tys. zł
71 zł 142 zł 150 zł
 
Źródło: opracowanie własne na podstawie kalkulacji w porównywarce polisanarciarska.pl z dnia 2.01.2017

Czy warto kupić ubezpieczenie narciarskie online?

Odpowiedź na pytanie czy warto kupić polisę na wyjazd narciarski jest dla nas oczywista i zawsze będzie pozytywna. Bez odpowiedniej ochrony jesteś narażony nie tylko Ty, jako narciarz, ale również pozostali uczestnicy stoku (w przypadku, gdy to Ty wyrządzisz komuś krzywdę). Ubezpieczenie narciarskie online, czyli zakupione przez internet, jest tak samo ważne jak to wystawione tradycyjnym sposobem przez agenta. Dzięki porównywarce internetowej nie musisz marnować czasu na przeglądanie wielu stron, ponieważ najlepsze polisy mieszczą się w jednym miejscu i tylko od Ciebie zależy, którą wybierzesz.

kup ubezpieczeni narciarskie online

Postęp technologii sprawił, że posiadamy coraz więcej możliwości. W większości przypadków znacznie ułatwiają one życie i pozwalają zaoszczędzić czas. Porównanie ubezpieczenia narciarskiego online i zakup wybranego w kilka minut, pozwala na poświęcenie czasu na pozostałe sprawy związane z przygotowaniami do wyjazdu.

Julietta Pawlak
Poradnik: Jakie ubezpieczenie na narty na Słowację?

Jakie ubezpieczenie na narty na Słowację?

Słowacja jest popularnym kierunkiem wyjazdów na narty. Ten mały kraj leży blisko naszej ojczyzny oraz posiada lepsze warunki atmosferyczne, które sprzyjają zimowym zjazdom ze stoków. Z tego powodu wielu Polaków decyduje się właśnie na ten kurs. 

Więcej

Poradnik: Jakie ubezpieczenie na narty do Czech?

Jakie ubezpieczenie na narty do Czech?

Czechy są dla nas na tyle bliskim terytorialnie państwem, że weekendowy czy nawet kilkudniowy wyjazd na narty nie powinien stanowić dla nikogo problemu. Dzięki położeniu czeskich Tatr przy granicy z Polską, czasem wystarczy wybrać się kilkanaście kilometrów dalej, aby szusować po zagranicznych stokach.

Więcej

Poradnik: Jakie ubezpieczenie na narty do Austrii?

Jakie ubezpieczenie na narty do Austrii?

Austria jest jednym z najpopularniejszych kierunków narciarskich w Europie. Gdy znudzą się nam polskie stoki, chcemy zaznać nowych wrażeń oraz podziwiać wspanialsze widoki. Nasz wybór najczęściej pada wtedy na Alpy. A jeśli alpejskie stoki, to oczywiście w Austrii.

Więcej

witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.72 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.72
/ 5.00 sprawdź