Najtańsze ubezpieczenie na narty - czy takie ma sens?

Wybierając się na narty, powinieneś zakupić dobre ubezpieczenie. Czy rozsądnym rozwiązanie jest nabycie najtańszego? Lepsze takie, niż żadne, choć z pewnością taki wybór nie jest optymalny. Aby był, musisz kierować się swoimi potrzebami, nie ceną.

najtańsze ubezpieczenie na narty
źródło: pixabay.com

Sporo wydałeś na sprzęt narciarski, sporo też kosztuje cię wyjazd w góry? To nie powód, aby rezygnować z ubezpieczenia narciarskiego. Takie może cię uchronić przed konieczności uregulowania rachunku wystawionego przez szpital, którego pracownicy udzielili ci pomocy medycznej. Jeżeli chcesz wyjechać na zimowe wakacje również w przyszłym roku, to nie traktuj zakupu ubezpieczenia jako wydatku, ale rozpatruj je w kategoriach inwestycji.

Najtańsze, czyli najgorsze?

Zanim zakupisz ubezpieczenie turystyczne, z pewnością zapoznasz się z dostępnymi na rynku produktami, prawda? Polisa turystyczna w Rankomat.pl to tak naprawdę wiele propozycji, wśród których możesz znaleźć ubezpieczenie zapewniające ci maksymalną ochronę finansową na wypadek choćby konieczności pokrycia szkód wyrządzonych innemu turyście na stoku. Dobre ubezpieczenie zagwarantuje ci również wypłatę środków na wypadek następstw nieszczęśliwego wypadku (ubezpieczenie NNW).

Czy wybierając ubezpieczenie, warto kierować się wyłącznie jego ceną? Najtańsza polisa, jaką znajdziesz na rynku, nie musi być najgorsza, ale musisz mieć świadomość tego, że w OWU znajdziesz tyle wyłączeń, że w efekcie zakres ochrony będzie niewielki. Jeżeli taki jednak będzie ci odpowiadał, to śmiało możesz zakupić takie ubezpieczenie. Najważniejsze jest, abyś miał po prostu świadomość tego, czego będziesz mógł oczekiwać od ubezpieczyciela, jeżeli będziesz musiał skorzystać z posiadanej polisy.

Jak porównać dostępne ubezpieczenia?

Chcesz porównać ubezpieczenia narciarskie? Pomoże ci ten ranking ubezpieczeń narciarskich. Dzięki niemu szybko dowiesz się, jakie ubezpieczenia są aktualnie najlepsze. Co więcej, wypełniając poszczególne pola (np. wskazując kierunek wyjazdu, liczbę wyjeżdżających osób czy okres ubezpieczenia), oferta będzie spersonalizowana – będzie odpowiadała twoim potrzebom.

Porównanie polis turystycznych przez ich zakupem jest najlepszym rozwiązaniem. Korzystając z powyższego zestawienia, już po 3 minutach możesz wiedzieć, które ubezpieczenie będzie dla ciebie najkorzystniejsze. Gdy wybierzesz już najlepsze, będziesz mógł je zakupić online, płacąc kartą lub przelewem. Mając odpowiednie ubezpieczenie, nie pozostaje ci nic innego, jak tylko spakować swoje rzeczy i ruszyć na urlop. Zaśnieżone stoki czekają zarówno w Polsce, jak i za granicą!

Poradnik: Jakie ubezpieczenie na narty na Słowację?

Jakie ubezpieczenie na narty na Słowację?

Słowacja jest popularnym kierunkiem wyjazdów na narty. Ten mały kraj leży blisko naszej ojczyzny oraz posiada lepsze warunki atmosferyczne, które sprzyjają zimowym zjazdom ze stoków. Z tego powodu wielu Polaków decyduje się właśnie na ten kurs. 

Więcej

Poradnik: Jakie ubezpieczenie na narty do Czech?

Jakie ubezpieczenie na narty do Czech?

Czechy są dla nas na tyle bliskim terytorialnie państwem, że weekendowy czy nawet kilkudniowy wyjazd na narty nie powinien stanowić dla nikogo problemu. Dzięki położeniu czeskich Tatr przy granicy z Polską, czasem wystarczy wybrać się kilkanaście kilometrów dalej, aby szusować po zagranicznych stokach.

Więcej

Poradnik: Jakie ubezpieczenie na narty do Austrii?

Jakie ubezpieczenie na narty do Austrii?

Austria jest jednym z najpopularniejszych kierunków narciarskich w Europie. Gdy znudzą się nam polskie stoki, chcemy zaznać nowych wrażeń oraz podziwiać wspanialsze widoki. Nasz wybór najczęściej pada wtedy na Alpy. A jeśli alpejskie stoki, to oczywiście w Austrii.

Więcej

witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.72 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.72
/ 5.00 sprawdź