Jakie ubezpieczenie na narty na Słowację?

Słowacja jest popularnym kierunkiem wyjazdów na narty. Ten mały kraj leży blisko naszej ojczyzny oraz posiada lepsze warunki atmosferyczne, które sprzyjają zimowym zjazdom ze stoków. Z tego powodu wielu Polaków decyduje się właśnie na ten kurs. 
 

Ubezpieczenie na narty do Słowacji


Słowacja posiada wiele ośrodków narciarskich, które cieszą się rosnącą popularnością np. Wielka Racza, Sztrbskie Pleso lub Jasna Niskie Tatry. Należy pamiętać, że w trakcie takiego wyjazdu na narty, powinno nas obejmować ubezpieczenie na narty do Słowacji, abyśmy czuli się całkiem bezpiecznie podczas zimowych szaleństw.

 

Jakie ubezpieczenie na narty do Słowacji?

 

Narty to sport kontuzjogenny, dlatego podstawowa ochrona ubezpieczenia nie wystarczy. Jakie ubezpieczenie na narty do Słowacji wybrać? Podpowiemy, co powinna zawierać kompleksowa polisa narciarska, abyś nie musiał przejmować się drobnostkami i skupił się na dobrej zabawie. Ubezpieczenie winno obejmować:
 

  • ✔ koszty leczenia,
  • ✔ ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków,
  • ✔ ubezpieczenie sprzętu narciarskiego,
  • ✔ ubezpieczenie bagażu,
  • ✔ Odpowiedzialność Cywilną.

 

Powyższe usługi zalicza się do kompleksowej ochrony. Prócz znanej techniki jazdy, dobrej kondycji fizycznej i wysokiej klasy sprzętu, ubezpieczenie również powinno wchodzić w nieodzowny skład przygotowań do wyjazdu. Polisa jest tak samo ważna jak kask lub gogle na białym stoku.

Kup ubezpieczenie narciarskie

Kupno polisy narciarskiej do Słowacji

 

Gdzie kupię ubezpieczenie na narty do Słowacji? Polisę narciarską najlepiej kupić przez sieć. Nie musisz wychodzić z domu i szukać odpowiedniego towarzystwa ubezpieczeniowego. Teraz w Internecie załatwisz prawie wszystko, również kupno ubezpieczenia turystycznego. W naszej porównywarce polis narciarskich znajdziesz kilkanaście ofert. Po wypełnieniu formularza, po chwili otrzymasz listę towarzystw ubezpieczeniowych wraz ze szczegółową ofertą, które są idealną odpowiedzią na wpisane przez ciebie wcześniej informacje. Teraz masz nieograniczony czas na przeanalizowanie ofert. Następnie podejmujesz decyzję, którą usługę wybrać. Ostatnim krokiem jest zapłata – również online – za swój wybór. Całość procedury wyboru i kupna polisy trwa od kilku do kilkunastu minut. Ubezpieczenie działa najwcześniej kolejnego dnia po zakupie. Nie pozostało nic innego, niż cieszyć się zbliżającym się wyjazdem!

 

Kup polisę na narty do Słowacji


 

Czy EKUZ wystarczy na terenie Słowacji?

 

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego to jedynie dodatek do pełnowartościowej polisy narciarskiej. EKUZ upoważnia cię jedynie do skorzystania z usług medycznych, ale tylko w podstawowym zakresie oraz w placówkach, które mają podpisaną umowę z odpowiednikiem polskiego NFZ. Dlatego nawet Narodowy Fundusz Zdrowia rekomenduje, aby przed wyjazdem na narty wykupić dodatkowy pakiet ubezpieczeń, ponieważ w razie opłacenia kosztów ewentualnego leczenia nasza kieszeń po prostu może tego nie wytrzymać.  

Barbara Wierzbicka

Poradnik: Jakie ubezpieczenie na narty na Słowację?

Jakie ubezpieczenie na narty na Słowację?

Słowacja jest popularnym kierunkiem wyjazdów na narty. Ten mały kraj leży blisko naszej ojczyzny oraz posiada lepsze warunki atmosferyczne, które sprzyjają zimowym zjazdom ze stoków. Z tego powodu wielu Polaków decyduje się właśnie na ten kurs. 

Więcej

Poradnik: Jakie ubezpieczenie na narty do Czech?

Jakie ubezpieczenie na narty do Czech?

Czechy są dla nas na tyle bliskim terytorialnie państwem, że weekendowy czy nawet kilkudniowy wyjazd na narty nie powinien stanowić dla nikogo problemu. Dzięki położeniu czeskich Tatr przy granicy z Polską, czasem wystarczy wybrać się kilkanaście kilometrów dalej, aby szusować po zagranicznych stokach.

Więcej

Poradnik: Jakie ubezpieczenie na narty do Austrii?

Jakie ubezpieczenie na narty do Austrii?

Austria jest jednym z najpopularniejszych kierunków narciarskich w Europie. Gdy znudzą się nam polskie stoki, chcemy zaznać nowych wrażeń oraz podziwiać wspanialsze widoki. Nasz wybór najczęściej pada wtedy na Alpy. A jeśli alpejskie stoki, to oczywiście w Austrii.

Więcej

witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.72 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.72
/ 5.00 sprawdź