Jak wybrać dobrą polisę dla dziecka na ferie?

Wysyłając dziecko na ferie zimowe należy pamiętać o zapewnieniu mu pełnego bezpieczeństwa. Na stoku nie trudno o nieszczęśliwy wypadek. Szczególnie powinniśmy o tym pamiętać gdy nasza pociecha dopiero uczy się jeździć. Biorąc pod uwagę jeszcze brak rozwagi u nieletnich ubezpieczenie wydaje się być koniecznością. Polisa ubezpieczeniowa może w tym pomóc. Ale jak ją dobrze wybrać?

Więcej

Co powinna obejmować polisa miłośnika białego szaleństwa?

Planując wyjazd na narty szukamy atrakcyjnego miejsca na szusowanie po stokach, wyjmujemy z szaf i piwnic cały narciarski ekwipunek i ćwiczymy kondycję. Słowem, spraw na głowie miłośnika białego szaleństwa jest co nie miara. Najważniejsze jednak, by do walizki obowiązkowo zabrać, jako jedną z najważniejszych rzeczy, solidną polisę. To gwarancja naprawdę udanych ferii.

Więcej

Czy warto ubezpieczyć narty od kradzieży?

Niemal każdy miłośnik białego szaleństwa ma własne narty. Czy planując wyjazd, powinniśmy rozważyć zakup ubezpieczenia sprzętu narciarskiego? Czy w przypadku kradzieży otrzymamy odszkodowanie? Towarzystwa działające na polskim rynku ubezpieczeń, jeśli chodzi o kradzież sprzętu sportowego, wprowadzają spore ograniczenia.

Więcej

Ubezpieczenie sprzętu narciarskiego - na co zwrócić uwagę?

Jeśli jesteś fanem białego szaleństwa i wykupiłeś ubezpieczenie swojego sprzętu sportowego, powinieneś zwrócić uwagę na to, w jakiej sytuacji otrzymasz odszkodowanie, a kiedy ubezpieczyciel ma prawo do odmowy wypłaty świadczenia. Za zniszczone narty otrzymasz odszkodowanie z tytułu polisy, która obejmuje swoim zakresem sprzęt sportowy.

Więcej

Za co turysta zapłaci z własnej kieszeni, wyjeżdżając na narty jedynie z EKUZ?

Każdy, kto planuje wyjazd na narty czy snowboard, powinien zabrać ze sobą Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Oprócz tego specjaliści, na czele z Narodowym Funduszem Zdrowia, radzą, aby wykupić również prywatne ubezpieczenie. Za co każdy turysta będzie musiał zapłacić z własnej kieszeni, jeśli nie posłucha rady specjalistów?

Więcej

Na co zwrócić uwagę, kupując polisę dla dziecka na ferie?

Polisa NNW, którą kupuje każdy rodzic swojemu dziecku wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, jest niedroga, ale daje dość ograniczoną ochronę ubezpieczenia. Jest ona ważna przez cały rok – także w okresie ferii i wakacji. Warto sprawdzić przed wyjazdem na ferie, jakie są warunki ubezpieczenia, jakie świadczenia przysługują dziecku w przypadku ewentualnej kontuzji narciarskiej.

Więcej

1 2 3
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.72 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.72
/ 5.00 sprawdź