Ubezpieczenie turystyczne dla narciarza?

Każdemu, kto planuje wyjechać na narty radzi się, by przed podróżą wykupił ubezpieczenie turystyczne. Jakie rodzaje polis kryją się jednak pod tą nazwą? Ogólne Warunki Ubezpieczeń szczegółowo określają jakie usługi posiadają w swojej ofercie. Przed zakupem z pewnością powinniśmy się z nimi zapoznać oraz z dokładnymi definicjami.

Więcej

Dlaczego nie opłaca się ubezpieczać nart od kradzieży?

Nikt nie wypłaci nam odszkodowania za sprzęt pozostawiony bez opieki przed barem, czy skradziony z bagażnika dachowego, a takich przypadków jest najwięcej. Narty musiałyby zginąć z zamkniętego bagażnika samochodu, pokoju hotelowego lub przechowalni, w której pozostawiliśmy je za pokwitowaniem.

Więcej

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu narciarskim?

Każdego roku amatorzy białego szaleństwa oddają się przyjemnościom jazdy na nartach i snowboardzie. Polskie stoki z roku na rok są unowocześniane i dostosowywane do potrzeb turystów. Czy pamiętają oni jednak o ubezpieczeniu. Poniżej kilka najważniejszych informacji, z którymi powinien zapoznać się każdy narciarz czy snowboardzista.

Więcej

Czy ubezpieczyciel zwróci koszty zniszczonych nart?

Czy ubezpieczyciel zwróci koszty sprzętu zniszczonego podczas wypadku na stoku? Czy narciarz dostanie odszkodowanie za skradzione narty? Tak, jeżeli zawarł odpowiednie ubezpieczenie. Zawierając polisę zwróćmy na Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Znajdziemy w nich między innymi zakres polisy oraz wyłączenia odpowiedzialności towarzystwa.

Więcej

Ile i za co zapłacimy z własnej kieszeni, wyjeżdżając na narty z EKUZ?

Specjaliści, na czele z samym NFZ-em, radzą, aby na czas zimowych wyjazdów za granicę turyści wykupili dodatkowe prywatne ubezpieczenie. Dotyczy to szczególnie wyjazdów w celu uprawiania białego szaleństwa. Mimo tego, wiele osób pokłada nadzieje w darmowej Europejskiej Karcie Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Więcej

Wyjazd na narty i snowboard - jaki zakres ubezpieczenia wybrać?

Powoli zaczynamy planować zimowe wyjazdy - święta, sylwester, ferie. Mnogość ofert z Polski i Europy kusi obietnicą wypoczynku i niezapomnianych wrażeń. Malownicze rejony Włoch, Austrii, Czech, Francji czy Szwajcarii zapraszają wszystkich zwolenników nart i snowboardu, oferując wszelkie możliwe udogodnienia. Zaiste, jest w czym wybierać.

Więcej

1 2 3
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.72 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.72
/ 5.00 sprawdź